CK POLYUREA PR

Saf Poliürea Esaslı, İki Bileşenli, Sıcak Kürlenen Su Yalıtım Malzemesi.

Ürün Tanımı:

CK POLYUREA PR, iki bileşenli, solvent ve plastifiyan içermeyen, % 100 katı maddelerden oluşan saf poliürea sistemidir. Çift bileşenli ürünler için tasarlanan uygulama makinaları kullanılarak yüksek basınçta sıcak püskürtme tekniği ile uygulanır. CK POLYUREA PR, yüksek mekanik ve kimyasal dayanıma sahip elastik bir su yalıtım ürünüdür. Beton, metal ve mineral yüzeylere çok iyi yapışır. Hızlı kurur, servis süresi kısadır. Uygun hazırlanmış ve astarlanmış zeminlerde hava kabarcığı oluşturmaz.

Kullanım Alanları:

Yüzme havuzları, su tankları, Arıtma tesisleri, Yeraltı yapılarında, Çatı, balkon, teraslarda, Endüstriyel zemin kaplamalarında, Otopark çatılarında kullanılır.

Avantajlar;

Doğru astar kullanımı ile birçok yüzey üzerinde kullanılabilir, Karbon veya düşük karbonlu çelik yüzeylerde astarsız kullanım ve doğru yüzey profili yapıldığında (75-100 mikron yüzey zımparası) astarsız kullanım, VOC içermez ve kokusuz olması, Yatay ve düşey yüzeylerde kullanılabilir, Monolitik, derz gerektirmeyen yüzey oluşturur, Uygulaması ve yüzeyin kullanıma hazır hale gelmesi çok hızlıdır, Sürekli su temasına uygundur, Esnektir, yüksek mekanik ve aşınma dayanımına sahiptir, Toprak altı kimyasallarına dayanıklıdır.