وظیفه & خط مشی

Misyonumuz

Kimya endüstrisinde katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak; dünya standartlarına uygun kimyasallar üretiminde en düşük maliyetle dünya lideri olmak; rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak.

Kimyasal yardımcıların üretiminde yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını arttırmak. İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek.

Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için, ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmak.

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek; toplam kalite, hizmet ve tarzımız, ulusal ve uluslararası kimyasal yardımcıların üretiminde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır.

Ürünlerimiz

2007 yılında İzmir’de kağıt kimyasalları tedariği ve teknik servisi olarak Yolculuğuna başlayan firmamız, yurtdışında

KAĞIT VE OLUKLU KİMYASALLARI

KAĞIT VE OLUKLU KİMYASALLARI

SU YALITIM KİMYASALLARI

SU YALITIM KİMYASALLARI

BETON KATKI KİMYASALLARI

BETON KATKI KİMYASALLARI

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için