CK PRIMER EP BARRIER

Epoksi Esaslı, İki Bileşenli, Düşük Viskoziteli, Nem Bariyerli Astar, Aderans Köprüsü ve Penetrasyon Malzemesi

Ürün Tanımı:

CK PRIMER EP BARRIER epoksi esaslı, iki bileşenli, aderans köprüsü ve nem bariyeri olarak kullanılan astar malzemesidir. Ürün düşük viskozitelidir; uygulanması kolaydır ve mineral esaslı yüzeylere mükemmel bir şekilde penetre
olur. Solvent içermediğinden iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kürünü
aldıktan sonra su geçirmez, aşınmaya ve kırılmaya karşı dayanıklı bir film oluşturur. Oluşan film, bazlara, asitlere, sulandırılmış tuz çözeltilerine, gres yağına ve petrol ürünlerine karşı dayanıklı ve geçirimsiz bir yapıdır.

Kullanım Alanları:

Epoksi zemin kaplama uygulamalarında nem kesici ve astar katmanı olarak, Epoksi uygulamalarında aderans artırıcı astar olarak, Poliüretan ve polyurea izolasyon malzemeleri uygulamasından önce nem bariyeri ve astar katmanı olarak, Gevşek zeminlerde beton güçlendirici olarak, Yapı endüstrisinde korozyon önleyici astar malzemesi olarak, Beton yüzeylerde su ve nem bariyeri olarak kullanılır. Eski betonların üzerine yeni beton uygulamalarında aderans köprüsü olarak uygulanır.

Avantajları:

Düşük viskozitelidir. Mineral esaslı yüzeylere çok iyi penetre olur. Yüksek yapışma dayanımına sahiptir. Solvent içermez. Uygulaması kolaydır. Çok amaçlı kullanılabilen bir astardır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Zeminden yükselecek neme karşı dayanıklıdır.